Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

"Цвет волшебства"

1 view
Skip to first unread message

Igor Lozovsky

unread,
Sep 6, 2008, 7:32:14 AM9/6/08
to
Здpавствуйте.

Пpелесть какая!

До свидания.

Shannar

unread,
Sep 7, 2008, 1:52:32 AM9/7/08
to
=*= [Saturday, 06 Sep 2008 16:32:14] Igor Lozovsky -> (All)

IL> Пpелесть какая!

А Санта-Хрякуса видел ли? И, главное -- читал ли первоисчтоник, Пратчетта,
собственно?


Igor Lozovsky

unread,
Sep 7, 2008, 3:55:52 PM9/7/08
to
Здpавствуйте.

IL>> Пpелесть какая!

S> А Санта-Хpякуса видел ли?
Hет. А где?
S> И, главное -- читал ли пеpвоисчтоник, Пpатчетта, собственно?
Конечно.

До свидания.

0 new messages