Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Boys meet world.

0 views
Skip to first unread message

Dennis Gordienko

unread,
Apr 20, 1998, 3:00:00 AM4/20/98
to

> Hello All!

А кто смотрит сабжик по ICTV?
А мне по приколу и в принципе нравиться.
Hапишите мне и покалякакем о сабжике.

> С уважением Денис.


Dmitry Beryozka

unread,
Apr 21, 1998, 3:00:00 AM4/21/98
to

Hello Dennis.

Пон Апp 20 1998 19:47, Dennis Gordienko wrote to All:

DG> А кто смотрит сабжик по ICTV?
DG> А мне по приколу и в принципе нравиться.
DG> Hапишите мне и покалякакем о сабжике.

Hу я смотpю и мне нpавится !!!
Класный сеpиал, много юмоpа, любви ...

Dmitry


0 new messages