Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

формат субтитров

0 views
Skip to first unread message

Alexander 'FrostDemonStorm' Drozdov

unread,
Sep 4, 2003, 2:02:48 PM9/4/03
to
HELLo , All ! Evil winter-cold FrostDemonStorm is coming !


Есть анимешка на японском + текстовые субтитры в непонятном формате ssa.
BSPlayer их не ест. Как их заюзать или переконвертить в формат, понятный
BSPlayer-у? Выдержка из файла субтитров:
[Script Info]
; This is a Sub Station Alpha v4 script.
; For Sub Station Alpha info and downloads,
; go to http://www.eswat.demon.co.uk/
; or email ko...@eswat.demon.co.uk


Stay bRRRutal, All !
... [Cradle of Filth][Satyricon][Immortal][Death][Sadist][Testament]

0 new messages