Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Гадкие лебеди

0 views
Skip to first unread message

Igor Lozovsky

unread,
Feb 28, 2007, 12:37:38 PM2/28/07
to
Здpавствуйте.

Кто-то "Гадких лебедей" смотpел? Как вам?

До свидания.

Igor Lozovsky

unread,
Mar 4, 2007, 7:52:55 AM3/4/07
to
Здpавствуйте.

IL> Кто-то "Гадких лебедей" смотpел? Как вам?
Что, никто не смотpел? Взять можно здесь:

http://www.doza.com.ua:8080/video/new%20files/drama/Gadkie%20lebedi%20(dvdrip.xvid.ac3.ru).avi

До свидания.

0 new messages