Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

TLK

0 views
Skip to first unread message

Kirill Ageev

unread,
Sep 10, 2003, 4:01:40 PM9/10/03
to
Hello everybody.

Есть ли в Фидо поклонники The Lion King? Отзовитесь в мыло или на ICQ 119333235

Kirill

... Аншлаг в анатомическом театpе

Bohdan Afanasjev

unread,
Sep 13, 2003, 3:21:14 AM9/13/03
to
Hello Kirill!

Чет Сен 11 2003 01:01, Kirill Ageev писал как-то к All:

KA> Есть ли в Фидо поклонники The Lion King? Отзовитесь в мыло или на ICQ
Тебе это... в общем в RU.TOON подобные персонажи пробегают.

With best regards!

0 new messages