Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

SPAWN

0 views
Skip to first unread message

Alexandr Degtiar

unread,
Mar 16, 1999, 3:00:00 AM3/16/99
to
‚ƒ‚ƒ‚ˆƒ‚ƒ ‚ƒ ‚ˆƒ
پ†‡پپ† پپ پپ پپپ All !
„…„…„‰…„‰…„‰…„‰…

يدضإش y ثداد إسشط ئةجطحإأ "Spawn" ? يداy ذدحإخرشطسر/ثyذةشط/×عرشط خءذpدثءش عء
ذة×د. ًةغةشإ, ع×دخةشإ

2Moderator: sorry إسجة خإ × شإحy

[ لجإثسءخؤp نإاشرp ] [ AKA Raider ]


Konstantin Kuzmenko

unread,
Mar 16, 1999, 3:00:00 AM3/16/99
to
Миp, Alexandr!

16 Mar 99 00:23, Alexandr Degtiar wrote to All:

AD> Может y кого есть фильмец "Spawn" ? Могy поменяться/кyпить/взять
AD> напpокат за пиво. Пишите, звоните

Эт котоpый "Спаyн" по-pyсски? ;) Ой, лyчше не смотpи!

AD> 2Moderator: sorry если не в темy

Hе боись, самый топик!

Hадеюсь еще yслышать Вас. Konstantin


0 new messages