Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

"Все будет хорошо"

0 views
Skip to first unread message

Eugene Krashtan

unread,
Apr 29, 1998, 3:00:00 AM4/29/98
to

Hi All!

А кто вчера смотрел сабж? Меня он приятно удивил. Я думал, у нас сейчас
умеют снимать только всякое дерьмецо с чернухой и нарками. А тут такая красивая
и мягкая сказка. Очень понравилось!

Sincerely, Eugene Wednesday April 29 1998 15:33
(AKA e...@krashtan.kiev.ua, http://www.krashtan.kiev.ua/)

* Maintenance-free: When it breaks, it can't be fixed...


0 new messages