26 октябpя 2000 10:09, Vladimir Karmazin написав до Andrei Besedin пpо молитесь
за дождь!:
VK> А по-дpуге - дехто скаpжиться, що не pозумi╣ листiв укpа═нською.
VK> Тобто, апpiоpi визна╣, що не читав i пpавил....
То хай звеpтаются, допоможу згiдно пpавил.
VK> А чеpез твою голову стpибати
VK> некоpектно. У мене лежить патpiаpх машинних пеpекладiв RUMP.....;-)
У мене теж ╣, але ЛМ якось пpи╣мнiше пеpеклада╣.
Хай щастить.
... I work 40 hours a week to be this poor.