31 Oct 01 16:50, Vladimir Karmazin wrote to Vadim Sotsky:
[...]
VK> орати з канапи матом: "[skiped] этим латышам Даугаву! Это русская
VK> Двина!!!" ... ну i так далi. Тобто Захiдна Двiна - це одне, а просто
VK> Двiна для когось - горе, як укра∙нський Севастополь.
VS>> Может еще встретимся, *Sergey!*
VS>> np: Status Quo - You're in the Army Now
VS>> *ICQ[42867225]*
VS>> _Odigo[2373930]_ [_NTTs_ /_team_/] /*Vadim:*/
VS>> /#vad_s...@mail.ru#/
VS>> --- @Fidoпресс, 1.1.4.5 год
VS>> * Origin: Чем бы жена не тешилась - лишь бы не вякала! (2:450/211)
VK> З пошаною, Кармазiн Володимир
VK> Клуб "МАЗЕПА" Днiпропетровськ
VK> ─── GoldED+/386 1.1.2
VK> * 0rigin: ░▒▓ Це велика держава, чи що? ▓▒░ (2:464/31.18)
* 2:464/31.18: невиправдане цитування.
Бiхiппi, Vladimir.