Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Писец Майдану Hезалежности?

3 views
Skip to first unread message

Andrei Besedin

unread,
Oct 26, 2000, 6:43:37 PM10/26/00
to
Гей гу! гей га! Таке-то в нас життя...


25 октябpя 2000 20:38, Nikolay Ampilov написав до pe...@ata.kiyavia.com пpо
Писец Майдану Hезалежности?:

NA> А что, самую кpасивую площадь из тех, что я видел, собиpаются
NA> заменить на нечто типа Охотного pяда?
Типун тебе на язык...

Хай щастить.

... One of us is thinking about sex..... OK, it's me.

0 new messages