Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

фэха.

1 view
Skip to first unread message

Shuric Ivanov

unread,
Mar 2, 2009, 2:15:52 PM3/2/09
to
Hi All!

ребят.а фэха миск вааще нужна?

Bye All!
... [Сисопка 2000] [Тарханкут 2004 - 2007]

Igor Balbeckov

unread,
Mar 4, 2009, 8:33:19 AM3/4/09
to
Hello Shuric!

Monday March 02 2009 22:15, you wrote to All:

SI> ребят.а фэха миск вааще нужна?

нехай ходит

Igor

Michael Dobrynin

unread,
Mar 13, 2009, 9:34:54 AM3/13/09
to
Hi, Shuric.

04.03.2009 16:33:18, Igor Balbeckov -> Shuric Ivanov:

SI>> ребят.а фэха миск вааще нужна?

IB> нехай ходит

Угу, пусть будет :)


Bye.
... uptime 5d:22h:13m:00s

Shuric Ivanov

unread,
Mar 13, 2009, 2:29:20 PM3/13/09
to
Hi Igor!

04 марта 2009 16:33, Igor Balbeckov писал Shuric Ivanov:

SI>> ребят.а фэха миск вааще нужна?

IB> нехай ходит

ну можно ведь и трафик поднять в ней,а можно и вовсе забить на нее :)

Bye Igor!

0 new messages