[Euro] Itálie – Rakousko Živě

4 views
Skip to first unread message

erertr trerere

unread,
Jun 24, 2021, 4:45:45 AMJun 24
to Euro 2020 Live reddit
Italy vs Austria, Euro 2020 last-16
Vyřazovací etapy evropského šampionátu začínají tento víkend. Prvním zápasem poslední šestnácté etapy je Wales - Dánsko v Amsterdamu, poté Itálie čelí Rakousku ve Wembley.

Italové zaujali během skupinových fází a vyhráli všechny tři své zápasy se spoustou vstřelených gólů. Strana Roberta Manciniho je pravděpodobně formální stránkou celé soutěže.

Rakousko dosáhlo vyřazovacích fází eura vůbec poprvé poté, co porazilo Ukrajinu v křehkém zápase, ze kterého se mohla kvalifikovat.

Kdy je Itálie vs Rakousko?
Itálie vs Rakousko je v sobotu 26. června.

V kolik je výkop?
Hra začíná v 20:00 BST.

Na jakém televizním kanálu je?
Televizní plány ještě nebudou dokončeny, ale v přímém přenosu bude na BBC One nebo ITV1. Alternativně si můžete tuto stránku přidat do záložek a vrátit se a sledovat všechny akce na našem živém blogu.

Jaké jsou týmové novinky?
Pokud jde o Itálii, Giorgio Chiellini je zpět v tréninku poté, co si dříve na turnaji všiml zranění. Jeho účast proti Rakousku je však pochybná. Alessandro Florenzi je také nepravděpodobné, že by byl vhodný ke hře.

Za Rakousko Christoph Baumgartner, který vstřelil jediný gól proti Ukrajině, poté odešel se zraněním hlavy. Jeho účast proti Itálii je na pochybách.

Už týmy hrály?
Itálie nebyla poražena na svých posledních 13 setkáních s Rakouskem ve všech soutěžích (W10 D3) od prohry 1: 2 v prosinci 1960. Toto je první zápas mezi stranami od přátelské remízy 2: 2 v srpnu 2008.

Co říkají naši spisovatelé?
Jeremy Wilson se v tomto článku domnívá, že kluby Premier League přehlédly schopnosti Roberta Manciniho:

Mancini rychle identifikoval systém a tým v Itálii, které byly zjednodušeny imperativem koučování podle omezení. Spojuje mládí a zkušenosti a od osy veterána Chielliniho-Bonucciho ve středu zad až po potenciální záložníky Jorginho, Marco Verratti a Nicolò Barella existují partnerství na celém hřišti. Slušnou útočnou rozmanitost poskytují také Lorenzo Insigne, Ceri Immobile a Federico Chiesa.

Přináší to lákavou směs, ale nejvíce zapůsobil způsob, jakým Mancini učinil z Itálie víc než součet jejich dílů a stejně jako v Interu a City podnítil hrdost a účel, který říká, že mohou být opět vítězi. Zjevně také trochu uklidnil.

Itálie by se mohla ukázat jako práce Manciniho života - úspěch mezinárodního turnaje mu také jako hráč unikal a říká, že sní o vítězství na mistrovství světa - ale mělo by to také znovu otevřít oči Premier League.

Jaké jsou šance?
Itálie 8/15
Rakousko 13/2
Remíza 14/5

Jaká je naše předpověď?
Rakousko má ve svém týmu spoustu talentů, ale čelí italské straně ve formě. Očekávejte, že Itálie bude v určitém okamžiku hry diktovat hru, dominovat v držení a najít zadní část sítě. Rakousko bude konkurenceschopné, ale Itálie pravděpodobně skončí v sobotu jako čtvrtfinalisté.

Verdikt: Itálie 2 Rakousko 0
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages