W czwartek, 6 stycznia 2011 o godzinie 17:30 (bezpośrednio przed mszą
świętą o godz. 18:30) w kościele Miłosierdzia Bożego na Saskiej Kępie
w Warszawie przy ul. Ateńskiej 12 odbędzie się charytatywny koncert
kolędowy na rzecz powodzian. Koncert ten przypada w dzień "imienin"
chóru - święto Epifanii.
Wykonawcami koncertu będą Agnieszka Piass - sopran, chór Epifania i
orkiestra kameralna pod dyrekcją Wiesława Jelenia.
Podczas koncertu zorganizowana zostanie zbiórka funduszy na rzecz
powodzian.
W programie koncertu usłyszymy m.in.:
1. Bóg się rodzi
2. Cicha noc
3. Gloria in excelsis Deo
4. Jezus malusieńki
5. Kołysanka Maryi Panny
6. Lulajże Jezuniu
7. Mędrcy świata
8. Serca ludzkie się radują
9. Stała nam się nowina miła
10. Wesołą nowinę
11. Wśród nocnej ciszy
12. Z narodzenia Pana
WSTĘP WOLNY
PLAKAT:
http://www.epifania.webd.pl/images/stories/plakaty/2011_01_06_koledy500.jpg