Zaproszenie na koncert

2 views
Skip to first unread message

Dominika Kochanowska

unread,
Jun 14, 2010, 4:02:16 AM6/14/10
to epifania...@googlegroups.com
W imieniu chóru Epifania 
serdecznie zapraszam na koncert który odbędzie się w
 dniu 20 czerwca 2010  o godz. 19.30 
w kościele Miłosierdzia Bożego na Saskiej Kępie w Warszawie przy ul. Ateńskiej 12. 
W czasie koncertu wystąpią chór Epifania i zespoł muzyki dawnej kierowany przez Martę Wiatr. 
  Podczas koncertu wykonane zostaną Vesperae Dominicales (Nieszpory Niedzielne) - Marcina Mielczewskiego (1600 - 1651). Dyryguje Wiesław Jeleń. 
     Koncert jest zorganizowany przez Zarząd Oddziału Warszawskiego Caecilianum, Radio Warszawa i Caritas Diecezji Warszawsko-Praskiej. Podczas koncertu będą zbierane przez Caritas ofiary na rzecz powodzian. 
  Koncert odbędzie się po Mszy św.  o godz. 18.30. podczas której również zaśpiewa Epifania. 
                                                                                                     WSTĘP WOLNY


Serdecznie zapraszam
Dominika Kochanowska


2010 VI 20 zakończenie-powodzianie.jpg
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages