Sziasztok Srácok!
Sajnálatos módon lassacskán véget ér az őszi szünet ( :( ). Hogy egy kis jó hírrel is szolgáljak, nyilván tudjátok, hogy hétfőtől kezdődik a papírgyűjtés, az idei első közös DÖK projektünk. Nagyon fontos, hogy az osztályotokat buzdítsátok arra, hogy gyűjtsetek papírt, mert ha nem lesz elég, sajnos a DÖK költségvetése hadilábon fog állni. Szóval kampányra fel ;). Ezzel kapcsolatban még, remélem mindenki tudja a beosztását, hogy mikor kell reggel korán bejönnie segíteni. Ha valaki esetleg nem tudja, nem találja meg az emailt amiben benne volt, akkor írjatok nyugodtan Nekem, ne legyen ebből probléma. Akik hétfőn reggel jönnek, azok közül mennyien tudnák az otthoni mérlegüket mellőzni egy kis időre? Sajnos a fizikából nem sikerült elkérni a mérleget, így otthonról is kéne hozni néhány darabot, hogy elég gyorsan tudjunk haladni a méricskéléssel. Iván felajánlott egyet, azt én beviszem reggel. Nagyon fontos lenne, hogy még 2-3 mérleget minimum szerezzünk, kérlek ezt is írjátok emailben, hogy tudtok-e hozni.
További szép szünetet!
Ui: Kár, hogy sokan nem tudtatok eljönni a piknikre, majd legközelebb. (Képek fb-n).
Cindy