Kedves DÖKösök,
elkészítettem a szünet utáni heti PAPÍRGYŰJTÉS beosztását. Ha valakit kihagytam vagy még jelentkezne, csak szóljon! Pláne a csütörtöki és pénteki reggelre kellene sok lelkes DÖKös, erős fiúk különösen, mert a papírt nem csak átvenni és mérni és könyvelni kell, hanem ki is kell cipelni a parkolóban levő kukákig. Ha esetleg a beosztottak nem tudnak jönni, mindenképpen szóljanak, hogy helyettesíthessük őket.
A papírgyűjtés teljes bevétele a DÖKé lesz (és ez az egyetlen bevétele), szóval kampányoljatok ezerrel, mert az itt összekalapált pénzből tud a DÖK csokit venni, tábort támogatni, összerázó programokat finanszírozni, stb.
Hétfő
Banus, Marossy Hanna, Fleur, Rita
Kedd
Janka, Kálmán, Nóri, Soma
Szerda
Marossy Hanna, Tami, Háka, Ádám
Csütörtök
Kálmán, Nóri, Tami, Soma, Ádám, Rita
Péntek
Barnus, Marossy Hanna, Janka, Fleur, Háka, Rita
Minden reggel segít Kristóf 7től, Márk pedig 1/2 8tól.
Úgy néz ki, hogy három kollégám segít nekünk: kedden Szőcs Máté, szerdán Steller Gábor, csütörtökön pedig Schubert Misi lesz ott veletek héttől, én később érkezem majd.
Hajrá, de tényleg!
Ispánovity Márta