-- Eredeti üzenet --Címzett: <elte-rad...@googlegroups.com>Elküldve: 2011. március 17. 18:38Tárgy : Radnóti-pályázatKedves DÖK-ösök!
S.O.S kellene nekem 2-3 ember, aki segít elbírálni a Radnóti-pályázatot!
Mellékelem a kiírást.
Kornai Júlia
--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok szolgáltatásbeli ELTE Radnóti DÖK csoportra.
Ha üzenetet szeretne küldeni ebbe a csoportba, küldjön egy e-mailt a(z) elte-rad...@googlegroups.com címre.
Ha le szeretne iratkozni a csoportról, küldjön e-mailt a(z) elte-radnoti-d...@googlegroups.com címre.
További lehetőségekért keresse fel a csoportot a(z) http://groups.google.com/group/elte-radnoti-dok?hl=hu címen.