Sziasztok!
Az iroda tele van még mindig sütisdobozokkal:( Légyszi, akiról tudjátok, h sütött kérdezzétek meg, h hazavitte-e már a dobozait/tálcáit, ha nem,akkor kérje el tőlünk.
Ki akarjuk takarítani az irodát, úgyhogy el kéne őket sürgősen vinni.
Köszi:Cindy.