sütisdobozkák

4 views
Skip to first unread message

Cindy Gilicze

unread,
Dec 10, 2010, 11:34:22 AM12/10/10
to elte-rad...@googlegroups.com
Sziasztok!
Az iroda tele van még mindig sütisdobozokkal:( Légyszi, akiról tudjátok, h sütött kérdezzétek meg, h hazavitte-e már a dobozait/tálcáit, ha nem,akkor kérje el tőlünk.
Ki akarjuk takarítani az irodát, úgyhogy el kéne őket sürgősen vinni.
Köszi:Cindy.
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages