1de reggel nem jó a szünetek oks
Cindy Gilicze <
cind...@hotmail.com>:
>
>
>
>
>
> Kedves DÖKösök!
> Szükség lenne néhány önként jelentkezőre, aki holnap a szünetekben lent tartózkodik az irodában a szavazás alatt. Illetve reggelre szavazólapot osztani is kéne pár ember. Légyszi jelezzetek vissza, ki miben tudna segíteni.
> C.
>
>
>
>
>
>
>
> --
>
> Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok szolgáltatásbeli ELTE Radnóti DÖK csoportra.
>
> Ha üzenetet szeretne küldeni ebbe a csoportba, küldjön egy e-mailt a(z)
elte-rad...@googlegroups.com címre.
>
> Ha le szeretne iratkozni a csoportról, küldjön e-mailt a(z)
elte-radnoti-d...@googlegroups.com címre.
>
>
> További lehetőségekért keresse fel a csoportot a(z)
http://groups.google.com/group/elte-radnoti-dok?hl=hu címen.
>
>
>
>