holnap

5 views
Skip to first unread message

Cindy Gilicze

unread,
May 31, 2011, 7:52:56 AM5/31/11
to elte-rad...@googlegroups.com
Kedves DÖKösök!
Szükség lenne néhány önként jelentkezőre, aki holnap a szünetekben lent tartózkodik az irodában a szavazás alatt. Illetve reggelre szavazólapot osztani is kéne pár ember. Légyszi jelezzetek vissza, ki miben tudna segíteni.
C.

quick...@gmail.com

unread,
May 31, 2011, 9:54:28 AM5/31/11
to elte-rad...@googlegroups.com
1de reggel nem jó a szünetek oks

Cindy Gilicze <cind...@hotmail.com>:

>
>
>
>
>
> Kedves DÖKösök!
> Szükség lenne néhány önként jelentkezőre, aki holnap a szünetekben lent tartózkodik az irodában a szavazás alatt. Illetve reggelre szavazólapot osztani is kéne pár ember. Légyszi jelezzetek vissza, ki miben tudna segíteni.
> C.
>
>
>
>
>
>
>
> --
>
> Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok szolgáltatásbeli ELTE Radnóti DÖK csoportra.
>
> Ha üzenetet szeretne küldeni ebbe a csoportba, küldjön egy e-mailt a(z) elte-rad...@googlegroups.com címre.
>
> Ha le szeretne iratkozni a csoportról, küldjön e-mailt a(z) elte-radnoti-d...@googlegroups.com címre.
>
>
> További lehetőségekért keresse fel a csoportot a(z) http://groups.google.com/group/elte-radnoti-dok?hl=hu címen.
>
>
>
>

Kis Iván

unread,
May 31, 2011, 11:12:21 AM5/31/11
to elte-rad...@googlegroups.com

én szívesen tartózkodnék lent a szavazás alatt
-- Eredeti üzenet --
Feladó: Cindy Gilicze <cind...@hotmail.com>
Címzett: <elte-rad...@googlegroups.com>
Elküldve: 2011. május 31. 13:53
Tárgy : holnap


Kedves DÖKösök!
Szükség lenne néhány önként jelentkezőre, aki holnap a szünetekben lent tartózkodik az irodában a szavazás alatt. Illetve reggelre szavazólapot osztani is kéne pár ember. Légyszi jelezzetek vissza, ki miben tudna segíteni.
C.

Panka Scholcz

unread,
May 31, 2011, 3:12:52 PM5/31/11
to elte-rad...@googlegroups.com
 2. óra utántól állok rendelkezésetekre a dök-irodában  :))

2011/5/31 Kis Iván <kis...@citromail.hu>

Janka Ván

unread,
May 31, 2011, 4:21:26 PM5/31/11
to elte-rad...@googlegroups.com
Reggel, ha nincs más valaki, osztok szívesen, de a szavazásnál már végképp nem kéne ott lennem.
S.O.S. tanárok szavaznak????


Ispánovity Márta

unread,
Jun 1, 2011, 1:07:58 AM6/1/11
to elte-rad...@googlegroups.com

A szabály az, hogy tanár nem szavazhat.
 

"Janka Ván" <nincs...@gmail.com> írta:
Reggel, ha nincs más valaki, osztok szívesen, de a szavazásnál már végképp nem kéne ott lennem.
S.O.S. tanárok szavaznak????


 

--
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages