Stupi
unread,Mar 24, 2011, 3:45:13 PM3/24/11Sign in to reply to author
Sign in to forward
You do not have permission to delete messages in this group
Either email addresses are anonymous for this group or you need the view member email addresses permission to view the original message
to ELTE Radnóti DÖK
Ahogy nézegettem, még nincs olyan beszélgetés, ahol a sulibuli
programjairól írunk (ezt ugye - ugye? - beszéltük a gyűlésen), úgyhogy
gondoltam, indítok egyet.
A két program, amit én is szervezek:
A) Chill Out Zone (tea+süti+beszélgetés a kézművteremben): kb. az
anyagbeszerzés van még hátra
Időpont: folyamatos
Ami segítség jó lenne: aki tud, az süssön valami sütit 20-ra :)
További szervezők: Lidi, Tami, Kiky
B) Videoklip (viszonylag egyszerű koreográfia, forgatás a suliban)
Időpont: 4-5 különböző klip => 4-5 időpont, az első valószínűleg RDJ
után, a többi a filmszobával egyeztetve
További szervező: Detti