gyűlés

3 views
Skip to first unread message

Ván Bálint

unread,
Oct 27, 2010, 4:28:04 PM10/27/10
to elte-radnoti-dok
Sziasztok!
Szünet utáni kedden DÖK-gyűlés! A projektesek beszámolnak arról, hogy hogyan állnak. Sokkal többet nem is tervezünk, úgyhogy egy rövid, lelkesítő gyűlés lesz.

Bálint
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages