50 views
Skip to first unread message

Cindy Gilicze

unread,
Nov 11, 2011, 3:02:37 PM11/11/11
to elte-rad...@googlegroups.com
Sziasztok!

Szeretném mindenkinek megköszönni a papírgyűjtésben való részvételt. Azoknak is akik reggel, napközben pakoltak, azoknak is akik az előzetes munkában részt vettek, plakátokat gyártottak, ragasztottak, és azoknak is, akik hirdették az osztálytársaiknak a gyűjtést. Ez volt az első közös projektünk, szerintem nagyon jól sikerült. Remélem a következők is hasonlóan remekek lesznek. Ennek érdekében jövőhét szerdán 3tól lenne egy DÖK gyűlésünk a 9esben. Ha valakinek nem jó, akkor írjon emailt vagy fb-n. A sulibuli lesz a fő témánk, annak is fontos a részvétele, aki nem szervezője a programnak. 
Ami még fontos: kérdezzétek meg az osztálytársaitokat van-e észrevételük, problémájuk amiben tudunk segíteni. Áni pl mondta, hogy van olyan konfliktusuk, amiben a Mi segítségünket szeretnék kérni. 
Cindy

Kerékgyártó Anna

unread,
Nov 11, 2011, 4:22:16 PM11/11/11
to elte-rad...@googlegroups.com
szerdánként a 9esben 4ig óra van szerintem

Cindy Gilicze <cind...@hotmail.com> írta:
 
--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok szolgáltatásbeli ELTE Radnóti DÖK csoportra.
Ha üzenetet szeretne küldeni ebbe a csoportba, küldjön egy e-mailt a(z) elte-rad...@googlegroups.com címre.
Ha le szeretne iratkozni a csoportról, küldjön e-mailt a(z) elte-radnoti-d...@googlegroups.com címre.
További lehetőségekért keresse fel a csoportot a(z) http://groups.google.com/group/elte-radnoti-dok?hl=hu címen.

Cindy Gilicze

unread,
Nov 12, 2011, 3:21:44 AM11/12/11
to elte-rad...@googlegroups.com
Koszi, hetfon megnezem ugyis. :) max atmegyunk a 36osba :)


Date: Fri, 11 Nov 2011 22:22:16 +0100
From: moj...@freemail.hu
Subject: Re:
To: elte-rad...@googlegroups.com

Ispánovity Márta

unread,
Nov 13, 2011, 8:21:49 AM11/13/11
to elte-rad...@googlegroups.com

Kedves DÖKösök,
 
a papírgyűjtés annyira izgalmasan alakult, hogy az eredményhirdetést is nagyobb szabásúvá tennénk: a holnapi (hétfői) nagyszünetben várjuk majd a legjobb eredményt elért tizenkét osztályt a Díszteremben, és itt derül majd ki a végeredmény és ekkor kapják meg ezek az osztályok megérdemelt csokijutalmukat. A díjazott osztályok listáját a kirakott plakátokon találjátok majd - gyertek ti is, ha tudtok!
 
Annyira ügyesen dolgozott a papírgyűjtésen több DÖKös - ez pedig egyértelműen közösségért végzett munkának minősül, hogy igazgatói dicséretet is érdemelhet. A pénteken szorgoskodó DÖKösökkel összegyűjtöttük azokat, akik legalább három napon segítettek. Itt a lista, ha valaki úgy érzi, hogy tud olyanról, aki megérdemelné, hogy rajta legyen, de nincs; vagy rajta van, pedig nem tett annyit, írjon nekem, hogy valóban olyanokat ismerjen el az iskola, akik megérdemlik.
 
Lawson Adri, Soós Hanna (7.c-sek, akik szupergyorsan beilleszkedtek), Marossy Hanna, Diczházi Rita, Stark Attila, Balla Kristóf, Kullai Ádám, Bakó Lili (aki nem is DÖK-képviselő, mégis itt volt), Tóth Barnus és Ván Janka - fantasztikusak voltatok!
 
A szerda gyűlésre remélhetőleg meglesz a papírért kapott pénz pontos összege is, így már kezdhettek rajta gondolkodni, hogy milyen programokat tud majd belőle szervezni és finanszírozni a DÖK!
 
Sziasztok,
Ispánovity Márta

Cindy Gilicze <cind...@hotmail.com> írta:
 
--

Hanna

unread,
Nov 13, 2011, 11:11:54 AM11/13/11
to elte-rad...@googlegroups.com

Akkor lehet hirdetőlapokat csinálni? :))

Janka Ván

unread,
Nov 13, 2011, 3:17:55 PM11/13/11
to elte-rad...@googlegroups.com

Én csak csütörtökön és pénteken voltam, hétfőn csak a saját papíromat mértem le, szóval egem húzzatok le a listáról, de azér köszönöm. Nekem jó volt reggelenként pakolászni, remélem ti is élveztétek :) Janka
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages