papír

3 views
Skip to first unread message

Ván Bálint

unread,
Nov 30, 2010, 10:48:57 AM11/30/10
to elte-radnoti-dok
Sziasztok!
Már korábban kellett volna szólnom, de jelentkezett a portán egy néni az Abonyi utcából, hogy neki eddig minden évben elvitte a DÖK a papírt. Most is összegyűjtött egy csomót, de nem jött érte senki és szeretné, ha valaki elvinné. Van ötletetek, hogy mit tegyünk, hova vigyük?
Bálint

Herta Gatter

unread,
Nov 30, 2010, 12:01:36 PM11/30/10
to elte-rad...@googlegroups.com
mennyire sok? ha nem annyira akkor vigyük el egy közeli konténerbe, és süssünk sütit a néninek.

2010/11/30 Ván Bálint <vanb...@gmail.com>
Sziasztok!
Már korábban kellett volna szólnom, de jelentkezett a portán egy néni az Abonyi utcából, hogy neki eddig minden évben elvitte a DÖK a papírt. Most is összegyűjtött egy csomót, de nem jött érte senki és szeretné, ha valaki elvinné. Van ötletetek, hogy mit tegyünk, hova vigyük?
Bálint

--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok szolgáltatásbeli ELTE Radnóti DÖK csoportra.
Ha üzenetet szeretne küldeni ebbe a csoportba, küldjön egy e-mailt a(z) elte-rad...@googlegroups.com címre.
Ha le szeretne iratkozni a csoportról, küldjön e-mailt a(z) elte-radnoti-d...@googlegroups.com címre.
További lehetőségekért keresse fel a csoportot a(z) http://groups.google.com/group/elte-radnoti-dok?hl=hu címen.

Héder Lídia

unread,
Nov 30, 2010, 12:04:24 PM11/30/10
to elte-rad...@googlegroups.com
Ez a konténeres-sütis dolog szerintem jó :)


Date: Tue, 30 Nov 2010 18:01:36 +0100
Subject: Re: papír
From: gat...@gmail.com
To: elte-rad...@googlegroups.com
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages