Ván Bálint
unread,Nov 30, 2010, 10:48:57 AM11/30/10Sign in to reply to author
Sign in to forward
You do not have permission to delete messages in this group
Either email addresses are anonymous for this group or you need the view member email addresses permission to view the original message
to elte-radnoti-dok
Sziasztok!
Már korábban kellett volna szólnom, de jelentkezett a portán egy néni az Abonyi utcából, hogy neki eddig minden évben elvitte a DÖK a papírt. Most is összegyűjtött egy csomót, de nem jött érte senki és szeretné, ha valaki elvinné. Van ötletetek, hogy mit tegyünk, hova vigyük?
Bálint