20-a

5 views
Skip to first unread message

Cindy Gilicze

unread,
Dec 12, 2010, 7:07:22 AM12/12/10
to elte-rad...@googlegroups.com
DEc. 2án megtartjuk a 2010es év utolsó DÖK-gyűlését. Légyszi gyertek, minél többen, nagyon fontos lenne.
Elnökség.

Héder Lídia

unread,
Dec 12, 2010, 8:36:54 AM12/12/10
to elte-rad...@googlegroups.com
Rendben :)


From: cind...@hotmail.com
To: elte-rad...@googlegroups.com
Subject: 20-a
Date: Sun, 12 Dec 2010 13:07:22 +0100


DEc. 2án megtartjuk a 2010es év utolsó DÖK-gyűlését. Légyszi gyertek, minél többen, nagyon fontos lenne.
Elnökség.

--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok szolgáltatásbeli ELTE Radnóti DÖK csoportra.
Ha üzenetet szeretne küldeni ebbe a csoportba, küldjön egy e-mailt a(z) elte-rad...@googlegroups.com címre.
Ha le szeretne iratkozni a csoportról, küldjön e-mailt a(z) elte-radnoti-d...@googlegroups.com címre.
További lehetőségekért keresse fel a csoportot a(z) http://groups.google.com/group/elte-radnoti-dok?hl=hu címen.

Hong Phuc Nguyen

unread,
Dec 12, 2010, 12:30:18 PM12/12/10
to elte-rad...@googlegroups.com
Végre... nem kedden tartjátok amikor nem tudok jönni :D

2010/12/12 Héder Lídia <lid...@hotmail.com>



--
Toto

Panka Scholcz

unread,
Dec 12, 2010, 2:55:24 PM12/12/10
to elte-rad...@googlegroups.com
öö.lehet h én vok naon hülye,de 2-a már kb 2 hete elmúlt...Oo

2010/12/12 Hong Phuc Nguyen <tot...@gmail.com>

Hong Phuc Nguyen

unread,
Dec 13, 2010, 8:23:12 AM12/13/10
to elte-rad...@googlegroups.com
Olvasd el normálisan a levelet és rájössz hogy huszadikát ír -.-"

2010/12/12 Panka Scholcz <schp...@gmail.com>



--
Toto

Ispánovity Márta

unread,
Dec 15, 2010, 6:35:35 AM12/15/10
to elte-rad...@googlegroups.com

Kedves DÖK-ösök,
 
Drozd tanárnő egy kéréssel keresett meg minket:
 
HÉTFŐN lesz a talált tárgy börze az aulában, ahová kellene neki egy-két ember felügyelni a cuccokra 14 és 17 óra között, semmi komoly, csakhogy ne túrják szét meg ilyenek.
 
Tudná valamelyikőtök vállalni ezt (kap tőlem csokit is:)?
 
Várom válaszotok,
 
Ispánovity Márta.

Bencze Denisza

unread,
Dec 15, 2010, 7:57:24 AM12/15/10
to elte-rad...@googlegroups.com
Én benne lennék.
Denisza.

-- Eredeti üzenet --
Elküldve: 2010. december 15. 12:35
Tárgy : Re: 20-a


--
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages