Kedves DÖK-ösök,
Drozd tanárnő egy kéréssel keresett meg minket:
HÉTFŐN lesz a talált tárgy börze az aulában, ahová kellene neki egy-két ember felügyelni a cuccokra 14 és 17 óra között, semmi komoly, csakhogy ne túrják szét meg ilyenek.
Tudná valamelyikőtök vállalni ezt (kap tőlem csokit is:)?
Várom válaszotok,
Ispánovity Márta.