tábor

5 views
Skip to first unread message

Ván Bálint

unread,
Jan 13, 2011, 2:35:18 PM1/13/11
to elte-radnoti-dok
Sziasztok!
Lesz téli DÖK-tábor február 4-5-6-án, Visegrádon. Előkészítjük a DÖK-hetet, új elnököket választunk és csapatot építünk (értsd: sokat játszunk). Gyertek el, hívjatok másokat, fizessetek 6500 forintot Kornai tanárnőnek.

Várunk titeket,
az elnökség

Ván Bálint

unread,
Jan 26, 2011, 9:34:49 AM1/26/11
to elte-radnoti-dok
Közeleg a tábor, úgyhogy aki szeretne jönni, az minél gyorsabban fizesse be a pénzt! Hozzatok hálózsákot vagy ágyneműt a táborba. (Párna és takaró van, de lepedő és huzatok nincsenek.)
Bálint

Ván Bálint

unread,
Jan 31, 2011, 4:12:48 PM1/31/11
to elte-radnoti-dok
Méginkább közeleg a tábor, úgyhogy aki még nem fizetett, fizessen, aki pedig még hezitál, az döntse el, hogy jön. A vietnámi délután vége után fogunk indulni, emiatt senki se maradjon otthon.
Bálint
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages