Iroda + DÖK24

6 views
Skip to first unread message

Katalin Tímea Stupek

unread,
Mar 9, 2011, 1:41:31 PM3/9/11
to ELTE Radnóti DÖK
Sziasztok!

Az lenne a kérdés, hogy mennyire zavarna titeket, ha a DÖK-iroda
számítógépes beugrójában az ablak alatti falon mátrixos számok
futnának le.
Szóval befestenénk :D

És egy másik topic: akkor a DÖK24 április 20. lesz?

Ván Bálint

unread,
Mar 9, 2011, 2:09:20 PM3/9/11
to elte-rad...@googlegroups.com
Király, szuper, nagyon jó lenne!!!!
*Ezt veheted hivatalos elnöki engedélynek.

Igen, a sulibuli-DÖKnap április 20-án lesz, bocsánat, hogy eddig nem szóltunk. (Márc 18-án lesz helyette filmdélután.)

Bálint

Katalin Tímea Stupek

unread,
Mar 9, 2011, 2:49:31 PM3/9/11
to ELTE Radnóti DÖK

Köszi!
És jó utat :)

Illés Ember

unread,
Mar 10, 2011, 10:40:44 AM3/10/11
to elte-rad...@googlegroups.com
És akkor RDJ mikor?

2011/3/9 Katalin Tímea Stupek <stupek....@gmail.com>

Köszi!
És jó utat :)

--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok szolgáltatásbeli ELTE Radnóti DÖK csoportra.
Ha üzenetet szeretne küldeni ebbe a csoportba, küldjön egy e-mailt a(z) elte-rad...@googlegroups.com címre.
Ha le szeretne iratkozni a csoportról, küldjön e-mailt a(z) elte-radnoti-d...@googlegroups.com címre.
További lehetőségekért keresse fel a csoportot a(z) http://groups.google.com/group/elte-radnoti-dok?hl=hu címen.


Cindy Gilicze

unread,
Mar 10, 2011, 12:11:56 PM3/10/11
to elte-rad...@googlegroups.com
az az éjszakai sulibulin belül, ápr. 20, nektek jó?


Date: Thu, 10 Mar 2011 16:40:44 +0100
Subject: Re: Iroda + DÖK24
From: ember...@gmail.com
To: elte-rad...@googlegroups.com

Illés Ember

unread,
Mar 15, 2011, 10:30:43 AM3/15/11
to elte-rad...@googlegroups.com
ok!

2011/3/10 Cindy Gilicze <cind...@hotmail.com>
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages