facebook

5 views
Skip to first unread message

Kis Iván

unread,
Oct 19, 2011, 12:02:17 PM10/19/11
to elte-rad...@googlegroups.com
No srácok mostantól a dök számára, vagyis számotokra fontos tudnivalók a Dök facebook-csoportjában is láthatóak lesznek. A mai nap folyamán mindegyikőtöket beleraktam ebbe a csoportba, kivéve azt, aki még nem az ismerősöm, őt akkor fogom beletenni, miután elfogadja az ismerősnek jelölésemet. Úgy gondoltuk, hogy a facebookot mindenki nézi és olvassa, ezért az hírek, események könnyen eljutnak majd hozzátok. A jövőben a kérdéseiteket is bátran írjátok ki a csoport üzenőfalára. :)
Sziasztok: Iván
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages