RADÍR

6 views
Skip to first unread message

Denisza

unread,
Feb 6, 2011, 10:54:52 AM2/6/11
to ELTE Radnóti DÖK
Akik mondták, hogy szívesen vállalnának részt a Radír
újjáélesztésében, jelezzenek vissza, hogy akkor tényleg vállalják-e.
Próbálok egy kicsit változatosabb szerkesztőséget kialakítani, hogy
több évfolyamból legyünk. Valamikor két hét múlva, ha Schiller Mariann
Tanár Nő-vel sikerül lebeszélni, egy gyűlést is összehívunk, ahol
szívesen várunk mindenkit, akinek bármilyen ötlete lenne ezzel
kapcsolatban.

Denisza

Tomi Kovács

unread,
Feb 6, 2011, 1:57:22 PM2/6/11
to elte-rad...@googlegroups.com
Szia!
Nagyon szeretnék benne részt venni, de nem tudom, hogy mennyi időm lesz rá. (Igyekszem).


2011/2/6 Denisza <ben...@citromail.hu>

--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok szolgáltatásbeli ELTE Radnóti DÖK csoportra.
Ha üzenetet szeretne küldeni ebbe a csoportba, küldjön egy e-mailt a(z) elte-rad...@googlegroups.com címre.
Ha le szeretne iratkozni a csoportról, küldjön e-mailt a(z) elte-radnoti-d...@googlegroups.com címre.
További lehetőségekért keresse fel a csoportot a(z) http://groups.google.com/group/elte-radnoti-dok?hl=hu címen.


Bencze Denisza

unread,
Feb 22, 2011, 8:19:39 AM2/22/11
to elte-rad...@googlegroups.com
Az, aki jönne, és szívesen segítene a Radírban, mikor érne rá a jövőhéten egy találkozóra, ahol Schiller tanárnő is jelen lenne?

Denisza
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages