Mindenkinek nagyon nagyon köszi, szerintem is jól sikerült!
Időben sikerült kiüríteni a sulit, a portás bácsi is boldog volt:)
> Date: Fri, 11 Feb 2011 20:13:09 +0100
> From:
julia....@t-online.hu> To:
elte-rad...@googlegroups.com> Subject: radfeszt
>
> Kedves DÖK-ösök!
>
> Tök jó, hogy ilyen sokan eljöttetek a RadFesztre!
> Nagyon köszönjük a szervezést, meg a büfét!
>
> Kornai Júlia
>
> --
> Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok szolgáltatásbeli ELTE Radnóti DÖK csoportra.
> Ha üzenetet szeretne küldeni ebbe a csoportba, küldjön egy e-mailt a(z)
elte-rad...@googlegroups.com címre.
> Ha le szeretne iratkozni a csoportról, küldjön e-mailt a(z)
elte-radnoti-d...@googlegroups.com címre.
> További lehetőségekért keresse fel a csoportot a(z)
http://groups.google.com/group/elte-radnoti-dok?hl=hu címen.
>