szavazás

4 views
Skip to first unread message

Iván

unread,
May 19, 2011, 3:56:55 PM5/19/11
to ELTE Radnóti DÖK
Sziasztok!

Mivel idén nagyon sok ember hatékony és hasznos munkát végzett a
Dökben, úgy gondoltuk, elismerést érdemelnek azok akik közülük közül
is a legtöbbet dolgoztak. Arra szeretnénk kérnénk titeket, hogy
döntsétek el, szerintetek ki az a három Diákönkormányzat-tag, aki a
legtöbbet tette az iskoláért ebben a tanévben. Mindenki küldjön egy
válaszlevelet, amelyben megnevezi azt a három embert, akiről ő úgy
gondolja, megérdemelné, hogy a tanév legjobb dökösei közé soroljuk. A
válaszlevelet legkésőbb május 31-éig küldjétek a következő e-mail
címre: kis...@citromail.hu

Köszi: Iván

Molnár Andris

unread,
May 20, 2011, 6:47:29 PM5/20/11
to elte-rad...@googlegroups.com

Kis Iván,Kerékgyártó Anna,Ván Janka

-- Eredeti üzenet --
Elküldve: 2011. május 19. 21:57
Tárgy : szavazás


--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok szolgáltatásbeli ELTE Radnóti DÖK csoportra.
Ha üzenetet szeretne küldeni ebbe a csoportba, küldjön egy e-mailt a(z) elte-rad...@googlegroups.com címre.
Ha le szeretne iratkozni a csoportról, küldjön e-mailt a(z) elte-radnoti-d...@googlegroups.com címre.
További lehetőségekért keresse fel a csoportot a(z) http://groups.google.com/group/elte-radnoti-dok?hl=hu címen.

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages