Amerikai munka diákoknak

13 views
Skip to first unread message

Váradi József

unread,
Feb 17, 2012, 5:27:18 AM2/17/12
to vallalatgazdasagtan-d...@googlegroups.com, elte-rad...@googlegroups.com, radn...@googlegroups.com, ctp-iu...@googlegroups.com, vg10...@googlegroups.com, vg11...@googlegroups.com, vakon...@googlegroups.com, duma...@sch.bme.hu, duma...@sch.bme.hu, duma...@sch.bme.hu, duma...@sch.bme.hu, duma...@sch.bme.hu, duma...@sch.bme.hu
Sziasztok,

Egy nagyon jó lehetőséget szeretnék figyelmetekbe ajánlani!
Kérlek, ha tehetitek juttassátok el minél több emberhez!

Ha beszélsz angolul, és jól úszol, van számodra egy szuper munkánk a nyárra. Jó fizetést, és tréninget kínálunk, plusz napsütést, és rengeteg szórakozást. Ha tetszik, amit eddig olvastál, akkor ne habozz kapcsolatba kerülni velünk. Jelentkezési határidő 2012 március 7. Az interjúkra pedig 2012 március 9-én kerül sor. A... programunkra diákok jelentkezését várjuk. A szükséges tréningek, vizsgák és az ügyintézés (vízum, biztosítás) díja 750 USD. További információért, kérjük hívd az alábbi számok egyikét 06704266521, 06309303007 vagy írj e-mailt a cpssupe...@gmail.com-ra. Várjuk jelentkezésed!
 
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages