éjszakai sb

10 views
Skip to first unread message

Cindy

unread,
Apr 12, 2011, 1:01:24 AM4/12/11
to ELTE Radnóti DÖK
a plakátok most már mindenki rakja ki!!!

Kerékgyártó Anna

unread,
Apr 12, 2011, 11:39:38 AM4/12/11
to elte-rad...@googlegroups.com
Én készítettem nagy plakátokat, sajna csak csütörtökre lesznek meg a másolatok, bocsánat. Aki csinál programot légyszi küldje el a program időpontját és helyszínét.
köszi, Anna

 

Janka Ván

unread,
Apr 13, 2011, 2:17:00 PM4/13/11
to elte-rad...@googlegroups.com
Rajzszakkör programja elvileg egész napos, gyakorlatilag ha megunjuk, vagy elkészül: vége, de csak ilyen folyosón járogatós, 10 perces, nem kell, h rajta legyen a plakáton.

Janka

Ván Bálint

unread,
Apr 13, 2011, 4:40:02 PM4/13/11
to elte-rad...@googlegroups.com
Dokumentumfilm-délután 15:10-től kb. fél6-3/4 6-ig a 86-osban.

2011/4/13 Janka Ván <nincs...@gmail.com>
Rajzszakkör programja elvileg egész napos, gyakorlatilag ha megunjuk, vagy elkészül: vége, de csak ilyen folyosón járogatós, 10 perces, nem kell, h rajta legyen a plakáton.

Janka

--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok szolgáltatásbeli ELTE Radnóti DÖK csoportra.
Ha üzenetet szeretne küldeni ebbe a csoportba, küldjön egy e-mailt a(z) elte-rad...@googlegroups.com címre.
Ha le szeretne iratkozni a csoportról, küldjön e-mailt a(z) elte-radnoti-d...@googlegroups.com címre.
További lehetőségekért keresse fel a csoportot a(z) http://groups.google.com/group/elte-radnoti-dok?hl=hu címen.

Katalin Tímea Stupek

unread,
Apr 16, 2011, 1:54:34 AM4/16/11
to ELTE Radnóti DÖK
A Chill Out Zone a kézművteremben lesz, olyan 5től végig. Videoklip
forgatás háromszor lesz, de az RDJ-től függ, hogy mikor.

Katalin Tímea Stupek

unread,
Apr 16, 2011, 1:56:39 AM4/16/11
to ELTE Radnóti DÖK
És Anna, kérhetnénk majd egy programplakátot a Chill Out Zone-ba is?
Nem kell, hogy nagyon jól nézzen ki, csak legyen rajta a program, hogy
ki tudjuk majd rájuk küldeni az emberkéket. Köszi! :)

Kerékgyártó Anna

unread,
Apr 16, 2011, 9:16:09 AM4/16/11
to elte-rad...@googlegroups.com
Valaki meg tudná írni mikor kezdődik az RDJ? És további programok kezdetét/helyszínét továbbra is várom! Anna

Mihály Balázs

unread,
Apr 16, 2011, 11:00:52 AM4/16/11
to elte-rad...@googlegroups.com
Valami Jammelést nem lehetne szervezni? Olyanra gondolok, hogy aki akar esetleg valamit zenélni, azzal összeülünk mondjuk énekteremben és random zenélünk, és aki akarja az meg hallgatja:)

2011/4/16 Katalin Tímea Stupek <stupek....@gmail.com>
És Anna, kérhetnénk majd egy programplakátot a Chill Out Zone-ba is?
Nem kell, hogy nagyon jól nézzen ki, csak legyen rajta a program, hogy
ki tudjuk majd rájuk küldeni az emberkéket. Köszi! :)
--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok szolgáltatásbeli ELTE Radnóti DÖK csoportra.
Ha üzenetet szeretne küldeni ebbe a csoportba, küldjön egy e-mailt a(z) elte-rad...@googlegroups.com címre.
Ha le szeretne iratkozni a csoportról, küldjön e-mailt a(z) elte-radnoti-d...@googlegroups.com címre.
További lehetőségekért keresse fel a csoportot a(z) http://groups.google.com/group/elte-radnoti-dok?hl=hu címen.




--
Misi

Ván Bálint

unread,
Apr 16, 2011, 11:36:39 AM4/16/11
to elte-rad...@googlegroups.com
Dehogynem, csináljátok! :D
Az énektermet nem tudom, hogy odaadják-e.

2011/4/16 Mihály Balázs <balazs...@gmail.com>

Illés Ember

unread,
Apr 16, 2011, 11:36:51 AM4/16/11
to elte-rad...@googlegroups.com
R.D.J. feszt    kb. 19:00- tól lesz a csaj kondiban ( jó lenne ha mindenki kb 21:00-ig ott lenne!! )

2011/4/16 Mihály Balázs <balazs...@gmail.com>

Illés Ember

unread,
Apr 16, 2011, 11:38:13 AM4/16/11
to elte-rad...@googlegroups.com
RDJ   kb 19:00->

2011/4/16 Kerékgyártó Anna <moj...@freemail.hu>
Valaki meg tudná írni mikor kezdődik az RDJ? És további programok kezdetét/helyszínét továbbra is várom! Anna

--

Bencze Denisza

unread,
Apr 16, 2011, 2:56:15 PM4/16/11
to elte-rad...@googlegroups.com
A tanáros cucc elvileg 15:00kor kezdődne.

Illés Ember

unread,
Apr 17, 2011, 10:01:41 AM4/17/11
to elte-rad...@googlegroups.com
az bukta, addig órám van......

2011/4/16 Bencze Denisza <ben...@citromail.hu>
A tanáros cucc elvileg 15:00kor kezdődne.

Katalin Tímea Stupek

unread,
Apr 18, 2011, 12:47:51 PM4/18/11
to ELTE Radnóti DÖK
elvileg csak 13:45ig van aznap tanítás
> >http://groups.google.com/group/elte-radnoti-dok?hl=hucímen.- Idézett szöveg elrejtése -
>
> - Idézett szöveg megjelenítése -

Kerékgyártó Anna

unread,
Apr 16, 2011, 9:13:36 AM4/16/11
to elte-rad...@googlegroups.com
írd meg légyszi h pontosan mi legyen rajta! nem baj h csak A4-es lesz??? Anna

"Katalin Tímea Stupek" <stupek....@gmail.com> írta:
És Anna, kérhetnénk majd egy programplakátot a Chill Out Zone-ba is?
Nem kell, hogy nagyon jól nézzen ki, csak legyen rajta a program, hogy
ki tudjuk majd rájuk küldeni az emberkéket. Köszi! :)

Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages