Rajzszakkör programja elvileg egész napos, gyakorlatilag ha megunjuk, vagy elkészül: vége, de csak ilyen folyosón járogatós, 10 perces, nem kell, h rajta legyen a plakáton.
Janka
--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok szolgáltatásbeli ELTE Radnóti DÖK csoportra.
Ha üzenetet szeretne küldeni ebbe a csoportba, küldjön egy e-mailt a(z) elte-rad...@googlegroups.com címre.
Ha le szeretne iratkozni a csoportról, küldjön e-mailt a(z) elte-radnoti-d...@googlegroups.com címre.
További lehetőségekért keresse fel a csoportot a(z) http://groups.google.com/group/elte-radnoti-dok?hl=hu címen.
És Anna, kérhetnénk majd egy programplakátot a Chill Out Zone-ba is?
Nem kell, hogy nagyon jól nézzen ki, csak legyen rajta a program, hogy
ki tudjuk majd rájuk küldeni az emberkéket. Köszi! :)
--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok szolgáltatásbeli ELTE Radnóti DÖK csoportra.
Ha üzenetet szeretne küldeni ebbe a csoportba, küldjön egy e-mailt a(z) elte-rad...@googlegroups.com címre.
Ha le szeretne iratkozni a csoportról, küldjön e-mailt a(z) elte-radnoti-d...@googlegroups.com címre.
További lehetőségekért keresse fel a csoportot a(z) http://groups.google.com/group/elte-radnoti-dok?hl=hu címen.
Valaki meg tudná írni mikor kezdődik az RDJ? És további programok kezdetét/helyszínét továbbra is várom! Anna
--
A tanáros cucc elvileg 15:00kor kezdődne.
És Anna, kérhetnénk majd egy programplakátot a Chill Out Zone-ba is?
Nem kell, hogy nagyon jól nézzen ki, csak legyen rajta a program, hogy
ki tudjuk majd rájuk küldeni az emberkéket. Köszi! :)