Hello
>hogy ülnek-e rajta
igen hibat dob , de van amelyikbe kikapcsolható
>van-e kötve az öv,
azt benne kell hagyni a becsatoló részét, van amelyikbe van plusz
erzekelo a legzsak miatt
de ezek altalaba mechanikus kapcsolók
az elso ulesbe szokas komolyabb elektronikat rakni
>ülésfűtés
ezzek csak sima elektromos foliak nem igazán nézik hogy be-e van kotve
>utána garvesztéshez vezet
a szerviz is ki szokták szerelni így nem járhat garanciavesztéssel
kivetel ha a szereles kozbe elszakad-megsérül valami vezetek es
amiatt hibasodik meg az auto
de leg rosszab esetbe is csak arra szuntethetik meg a garanciat amihez
hozzányúltak vagyis a hatso ulesekre
>le fogja-e tárolni az eseményt,
valószínűleg nem, de ha nagyon új az auto es eleg komoly a
felszereltsége akkor elofordulhat hogy bekuldi a kozpontba hogy a
hatso ulessel nem tud kommunikálni
Jozsi
> --
> Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok szolgáltatásbeli elektro-lista csoportra.
> Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z)
elektro-list...@googlegroups.com címre.
> A beszélgetés megtekintéséhez látogasson el ide:
https://groups.google.com/d/msgid/elektro-lista/cba4b12398ba38be472b54807f0a6a36%40e8e.eu.