Szetszedtem 1891

7 views
Skip to first unread message

Gömör Géza

unread,
Jun 26, 2026, 2:55:11 AM (2 days ago) Jun 26
to Új elektro
Üdv Mindenkinek!

Szabóolló:
http://www.szetszedtem.hu/1891szaboollo/felujitas.htm

Géza

Karoly Kovacs

unread,
Jun 26, 2026, 4:03:39 AM (2 days ago) Jun 26
to elektr...@googlegroups.com
Csak érintőleges megjegyzés az olló éle kapcsán.
Mifelénk még most is jár, igaz, évente csak egyszer egy köszörűs. Egy lakókocsi szerű valamivel
kiáll az egyik parkolóba, reggel odaviszed a cuccaidat, délután visszakapod. Nem olcsó, de jól
dolgozik. Épp az ára miatt csak a kényesebb dolgokat szoktam hozzá vinni. Az olló pont ilyen téma,
annak nem merek magamtól nekiállni.

Károly
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages