Csak érintőleges megjegyzés az olló éle kapcsán.
Mifelénk még most is jár, igaz, évente csak egyszer egy köszörűs. Egy lakókocsi szerű valamivel
kiáll az egyik parkolóba, reggel odaviszed a cuccaidat, délután visszakapod. Nem olcsó, de jól
dolgozik. Épp az ára miatt csak a kényesebb dolgokat szoktam hozzá vinni. Az olló pont ilyen téma,
annak nem merek magamtól nekiállni.
Károly