Sziasztok!
Voltam olyan bena / idege, hogy amikor elemet csereltem az automata hegesztopajzsomban, annyira nyomtam az elemet, hogy a tuloldalon eltort benne a napelempanel. (Amirol azt hittem, hogy az a szenzor, de nem.) Szetszedtem a pajzsot (vagyis az aktiv reszt benne, amibol mar egyebkent megrendeltem az ujat). Azt hittem, kevesebb elektronika van benne. Egyelore arra se jottem ra, hogy az elem / napelem kombinacio hogy mukodhet benne. Esetleg fejtett mar ilyen aramkort vissza valaki? A neten nem talaltam kapcsolasi rajzot.
Egyebkent igazabol arra keresem a valaszt, hogy napelem nelkul mennyire mukodik a pajzs.
73/DX
HA4UC Gergo