imádom az ilyen céges hozzáállást, persze ha vesznek agy nagycéges
valamit, akkor ott elfogadják hogy hát ezt így kell használni, a kicsit
meg szívatják
jópézé mindent, esp mögé ami megcsinálja a web-es felületet, és
csatlakozik a kütyüdhöz pl soroson, lehet lan modulosat is kapni, és
akkor tömör gyönyör a cégnek,
te meg hozzácsapsz még 1-2 milcsit a számlához :) ( gondolom itt ér
bilibe a kezem)
https://www.hestore.hu/prod_10047946.html
ráreszted a codexet, gyorsan ráfaragja neked a felületet és a
kapcsolatot a te motyóddal, de az is lehet hogy ezt feldugva a lanra meg
a tied is lanos, fix ip vel lekérdezi a tiedet és ott van a webes amin
meg lehet látni letölteni visszatölteni... meg stb
R.
> --
> Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok
> „elektro-lista” csoportjára.
> Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való
> leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) elektro-
>
lista+un...@googlegroups.com <mailto:
elektro-
>
lista+un...@googlegroups.com> címre.