kártyás terminál

34 views
Skip to first unread message

Fekete Róbert

unread,
Jun 6, 2026, 10:27:14 AMJun 6
to elektr...@googlegroups.com
Sziasztok

Mostanában már párszor felmerült partnerek részéről hogy karival
fizetnének. Ami jó mert akkor tuti ki van fizetve...

De melyiket, na meg mennyire szeretik az emberek ha a telómat nyújtom
oda mint terminált?
Mert ügye sok olyan lehetőség van már ami appal a telón terminált
varázsol a telóból...

Valaki használ pl sumup, mypos.. stb

a bankok nagyon drágán mérik komoly havidíjjal , nálam nincs akkora
forgalom, az a 2% hát bassza isten, de legalább azonnal ott a zsé,
legalább is most így gondolkodom


előre is kösz

R.

jano...@gmail.com

unread,
Jun 6, 2026, 10:34:10 AMJun 6
to elektr...@googlegroups.com
Szia!

Kb. egy éve nézegettem ezeket a végén a Teya és a Mypos maradt. Akkor a Teya csak féltégla méretű terminált akart csak adni és drágán annak ellenére, hogy a com-on volt kicsi is.
Maradt a Mypos, de azt hiszem más a díj, ha üzleti és más ha lakossági kártyával fizetnek. Néha van terminál akció akkor 5-6e egy terminál és nincs havi díja.

Jani
--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok szolgáltatásbeli elektro-lista csoportra.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) elektro-list...@googlegroups.com címre.
A beszélgetés megtekintéséhez látogasson el ide: https://groups.google.com/d/msgid/elektro-lista/1b9c53e8-856e-4864-94be-672f322f6e7f%40harden.hu.

gyapo

unread,
Jun 6, 2026, 11:28:11 AMJun 6
to elektr...@googlegroups.com
June 6, 2026 16:27 Fekete, you wrote:
FR> a bankok nagyon drágán mérik komoly havidíjjal , nálam nincs
FR> akkora forgalom, az a 2% hát bassza isten, de legalább azonnal ott
FR> a zsé, legalább is most így gondolkodom

Revolut bevált, mutatja a QR-kódját a telóján, én beolvasom, nem lehet
eltéveszteni a címzettet, beírom az összeget amit fizetek és küldöm, 2
másodperc alatt ott van a számláján.
A másik amit csak reklámban láttam OTP-s, simple app azonnali utalás,
összeérintik a két telót és az egyik küldi animációval a másikon
folytatódik az animáció ahogy megérkezik. AI szerint lehet QR-kóddal
is amiben nem csak a számlaszám van benne hanem az összeg és
megjegyzés is lehet, így a tévesztés kizárva.

Üdv.: gyapo

Fekete Róbert

unread,
Jun 6, 2026, 11:43:40 AMJun 6
to elektr...@googlegroups.com
bocsánat nem írtam, céges, vásárlókat szeretném ilyen módon bevonzani
megtartani... ki hogy veszi ezt

revoluttal haverok közt mi is így szoktuk, ahogy írod


R.

gyapo

unread,
Jun 6, 2026, 11:58:07 AMJun 6
to elektr...@googlegroups.com
June 6, 2026 17:43 Fekete, you wrote:
FR> bocsánat nem írtam, céges, vásárlókat szeretném ilyen módon
FR> bevonzani megtartani... ki hogy veszi ezt

Van független app a QR-kód generálására, beleírod a céges
számlaszámodat, mutatod a vevőnek, beolvassa, állítólag minden magyar
bank appja be tudja olvasni és indítja az utalást. Gránit app biztosan
tudja olvasni.

Üdv.: gyapo

Xorn

unread,
Jun 6, 2026, 12:24:49 PMJun 6
to elektr...@googlegroups.com
Cégesen is megy a Revolutos megoldás, csak úgy kell regelni.

Best regards,
Andy

--
Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok szolgáltatásbeli elektro-lista csoportra.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) elektro-list...@googlegroups.com címre.

elight

unread,
Jun 6, 2026, 12:41:44 PMJun 6
to elektr...@googlegroups.com
Szia Robi!
Szerintem csakis a Sumup!  Mobil app kell hozzá, azon nézhető az egyenleg stb. Nálunk "ezer apró" van, sokszor nagyon kis apró tételek és sok sok magán és céges vásárló. Meg kellett nézni melyikkel jövünk ki legjobban. Szerintem a vevők is elégedettek. És mostanában bővítették sok mindennel, QR kódot, NFc fizetést is tud, de statisztikailag nálunk az apró forintokra is a kártya a favorit.  Abból van a legtöbb. A Revot nagyon sok kuncsaft nem is érti, azt, hogy érinteni kell ugyanakkor sima ügy.  Ha pénztárgép kötelezettség is van, akkor a kártyás blokk forgalmat külön gyűjtőre kell tenni.  Egyébként nem volt még velük gondunk, midig szerződéses időre jött a pénz.
Üdv István

Fekete Róbert

unread,
Jun 6, 2026, 1:36:58 PMJun 6
to elektr...@googlegroups.com
Szia
na szuper, erre hajlok én is, csábító a nincs havidíj opció, mert van
hogy 1-2-3 hónapig sem kérdezi meg a kutya sem, de mostanában volt 1-2
és kellemetlen azt mondani hogy nincs ...

Köszi!

R.
> --
> Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok
> „elektro-lista” csoportjára.
> Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való
> leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) elektro-
> lista+un...@googlegroups.com <mailto:elektro-
> lista+un...@googlegroups.com> címre.
> A beszélgetés megtekintéséhez látogasson el ide: https://
> groups.google.com/d/msgid/elektro-lista/5553A9F3-12BC-44B7-
> A3EC-009B1EA93084%40ele.hu <https://groups.google.com/d/msgid/elektro-
> lista/5553A9F3-12BC-44B7-A3EC-009B1EA93084%40ele.hu?
> utm_medium=email&utm_source=footer>.

Xorn

unread,
Jun 6, 2026, 1:40:08 PMJun 6
to elektr...@googlegroups.com
Elektronikus fizetés az átutalás is. Ha kviket küldesz, még pénzébe sem kerül az ügyfélnek.

Best regards,
Andy

Azért kapta ezt az üzenetet, mert feliratkozott a Google Csoportok szolgáltatásbeli elektro-lista csoportra.
Az erről a csoportról és az ahhoz kapcsolódó e-mailekről való leiratkozáshoz küldjön egy e-amailt a(z) elektro-list...@googlegroups.com címre.
A beszélgetés megtekintéséhez látogasson el ide: https://groups.google.com/d/msgid/elektro-lista/f7c36f53-f0e0-45de-88a3-3a194818adce%40harden.hu.

elight

unread,
Jun 6, 2026, 2:41:49 PMJun 6
to elektr...@googlegroups.com
Netuddmeg!
Instant átutalás? Nálunk talán soha nem volt még, pedig arra is van több fajta lehetőségünk.  Mostanra már a céges készpénzfizetés is nagyjából felejtős, mert màr az anyagbeszerzők is zömmel adott keretű kártyàt kaptak. Így intézik az apróbb  vásárlásaikat.
  A nyuggerek pedig még az öt forintot is kártyával fizetnék!  :)
Szóval be kellett vezetnünk 200Ft alatt egy ellenállás vagy "fogpiszkálószerűség" sincs darabra, csak majdnem egy tucat vásáropható minimum. Pont a kártyás vásárlók miatt.  Egyébként a Sumup mindenféle kártyát elfogad, nincs diszkrimináció,  a Revolutot is!
Üdv István

Kaczmarek Edvárd

unread,
Jun 6, 2026, 4:48:00 PMJun 6
to elektr...@googlegroups.com
OP kifejezetten kártyaelfogadást kérdezett, akkor miért ajánlasz kártya nélküli lehetőségeket? Ha valaki kávéajánlást kér, annak sem javaslunk teákat.

Ed

Sent from a tamagotchi
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages