Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

suvila soojustamine

0 views
Skip to first unread message

Juhan Klemm

unread,
Mar 10, 2003, 9:57:05 AM3/10/03
to
Hei,

plaanis on suvila aastaringseks elamiseks ära soojustada. Oskab ehk keegi
öelda, kui palju see töö umbkaudu maksma võib minna ja/või soovitada
ehitajaid tallinnas.
Oodatud on ka nõuanded, milliseid materjale eelistada ja milliseid vältida, teie
isiklikud kogemused sarnase tööga jms.
(põranda)Pinda on ca 60m2, soojustada tahan väljast.

Jan-Erik Moon

unread,
Mar 10, 2003, 10:26:19 AM3/10/03
to
"Juhan Klemm" <juhan...@mail.ee> wrote in message
news:3E6CA7C1...@mail.ee...

> Oodatud on ka nõuanded, milliseid materjale eelistada ja milliseid
vältida, teie
> isiklikud kogemused sarnase tööga jms.

Mis materjalist on maja välissein, kandvad konstruktsioonid ning praegune
soojustus? Ise tegelen ka suvila ümberehituse ja soojustamisega (õigemini
ootan praegu kuni temperatuur nii palju tõuseb, et saaks ilma kütteseadmete
abita betooni valama hakata).

Jan


Juhan Klemm

unread,
Mar 10, 2003, 10:54:48 AM3/10/03
to
Jan-Erik Moon wrote:

> Mis materjalist on maja välissein, kandvad konstruktsioonid ning praegune
> soojustus? Ise tegelen ka suvila ümberehituse ja soojustamisega (õigemini
> ootan praegu kuni temperatuur nii palju tõuseb, et saaks ilma kütteseadmete
> abita betooni valama hakata).

Praegusest soojustusest ei tea, kui üldse midagi on, siis on selleks klaasvill aga
eelmine sügis näitas, et kui hetkel ka mingi soojustus on, siis kriitikat see küll
ei kannata.
Seintega on nii, et (tõenäoliselt) oli kunagi ammu suvila väga pisike ja siis tehti
juurdeehitused. Hetkel on nii, et seintest ca. 1/4 on puit ja 3/4 kivi(krohvitud
tellis).
Kandvate konstruktsioonidega on jutt tõenäoliselt sama st. osaliselt puit ja
osaliselt kivi.

kaur

unread,
Mar 10, 2003, 12:02:41 PM3/10/03
to
abiks www.isover.ee joonised ja prospektid. saab sealt pilte kuda miskit
lahendada ja teha. kuid klaasvilla asemel meeldiks mulle näha kivivilla.

"Juhan Klemm" <juhan...@mail.ee> wrote in message

news:3E6CB548...@mail.ee...

0 new messages