Google Groups no longer supports new Usenet posts or subscriptions. Historical content remains viewable.
Dismiss

Korter soojemaks 2 - radiaatori vahetamine

0 views
Skip to first unread message

Villy Punab

unread,
Jan 7, 2003, 7:46:04 AM1/7/03
to
Kurtsin teile ca kuu aega tagasi, et tahaks korterit soojemaks saada (18C on
ja tahaks saada >20C). Hetkel tundub, et kõige mõistlikum lahendus selleks
on radiaatori vahetamine natuke võimsama vastu vastu. Hetkel on toa (18m2)
seinas plekist radiaatorid (2tk üksteise taga, 60*70 cm). Ehk oskab keegi
öelda, kui suur on nende soojusväljastus?

Milline allolevatest variantidest oleks kõige mõistlikum?
1) vene malmradiaatorid
2) Alumiiniumradiaatorid http://www.teploimport.ee/calidor/calidor_teh.html
3) Plekist Kermi radiaatorid http://www.teplota.ru/radiator.htm mudel
22-600-1000

Mida peaks veel radiaatorite vahetamisel silmas pidama, et kesküttesüsteemi
tasakaalust välja ei viiks ja püstiku alumistel naabritel radiaatorid
külmemaks ei läheks (kui selline oht üldse eksisteerib)?


Villy


Toomas Kristin

unread,
Jan 15, 2003, 7:08:14 AM1/15/03
to

"Villy Punab" <vil...@delfi.ee> wrote in message
news:3e1acbe8$1...@news.estpak.ee...

> Mida peaks veel radiaatorite vahetamisel silmas pidama, et
kesküttesüsteemi
> tasakaalust välja ei viiks ja püstiku alumistel naabritel radiaatorid
> külmemaks ei läheks (kui selline oht üldse eksisteerib)?

Mine võta ühistu esimehel või halduril nööbist kinni ning leidke lahendus.

--
Tom

0 new messages