Näiteks ühisliising pakub juriidilistele
isikutele säärast asja:
"juridiilistele isikutele kapitalirendi puhul
võimalik ajatada kolmele esimesele maksele (10%+10%+10%)"
suht kena. Samas käivad kuulujutud et BRC'st
saab ka 0% sissemaksega. Keegi teab sellest
midagi lähemalt?
/// Ivar
Saab jah. Aga ma ei tea, mismoodi see täpselt neil
käib. Ainult osadel autodel vist, mille nad lambist valivad.
Miks ma nii arvan? Kui kõnnid ringi seal salongis,
siis näed, et osadel on 0% lipik klaasi peal. Aga
osadel ei ole. Äkki saab iga autot kokkuleppega nii?
Peaks järgi uurima
Paul
Aga kui juba juriidiline iskik mängus, siis juba kasutusrent,
saad liisingumaksetelt käibe tagasi.
Holger
Saad saad. Enne saad maksuametilt revisjoni kaela ja peale seda alles hakkad
lootma...
kt
> Aga kui juba juriidiline iskik mängus, siis juba kasutusrent,
> saad liisingumaksetelt käibe tagasi.
Odoot... Meaning et kapitalirendi korral
ei saa? Hm... See teeb millegi sobiva
leidmise veel raskemaks... :(
Igaljuhul täielik jama. Oleks pidanud selle krdi
väljavaadatud Volvo 850'ne juba eelmisel aastal ära
ostma. Nüüd on vist hilja, täna tegin päringu, homme
näeb.
Aga muidu pole ühest küljest pole uuemate heade autode
hinnad veel piisavalt all. Teisest küljest ei pakuta
vanematele vähegi mõistlikutel tingimustel liisingut.
Krdi eeslid, arvavad et kõik noored ja mitte
veel liialt varakad inimesed peavad uusi 250K
kurgikärusid ostma... ??? :((
/// Ivar, #%#?&#?&"#
> Igaljuhul täielik jama.
Rääkimata sellest et tundub et enamusel
esmaomanikest on raha vaid baaskonfi jaoks
jätkund. :|
/// Ivar
Andres
Mina sain aru, et ainult mingid konkreetsed autod. Ja arvatavasti
valitud sellised, mida keski muidu ei taha. Sest need 0% kirjad olid
igasuguste (vabandust omanike ees) Fordide ja Opelite peal.
Ahti.
Ivar Uibo wrote:
> suht kena. Samas käivad kuulujutud et BRC'st
> saab ka 0% sissemaksega. Keegi teab sellest
> midagi lähemalt?
BRCst ei tea, aga kui sa juba liisima hakkad, siis võta kõigilt
liisingufirmadelt pakkumine. Kõigi intress erineb pisut.
Suudad sa veenvalt selgitada, soovitavalt käibemaksuseadusele viidates, miks
ei peaks juriidiline isik sõiduauto kasutusrendilepingu kuumaksetelt
käibemaksu tagasi saama? Ja mis see maksuametit peaks huvitama, eriti kui
antud sõiduauto pealt firma erisoodustusele ettenähtud tulu- ja sotsmaksu
tasub (kokku 397vms krooni).
Kapitalirendilt jah ei saa. Oli planeeritud käibemaksuseaduse muudatus, et
nii kapitali- kui ka kasutusrendilt saab 2/3 käibemaksu tagasi, sama hooga
oleks ka bensiinilt samamoodi saanud... jäi ära. 2002. aastaks äkki
proovivad uuesti.
Pole siiani kuulunud ühtegi klienti, kellel oleks käibeka tagasisaamisega
probleeme olnud.
> Kapitalirendilt jah ei saa. Oli planeeritud käibemaksuseaduse muudatus, et
> nii kapitali- kui ka kasutusrendilt saab 2/3 käibemaksu tagasi, sama hooga
> oleks ka bensiinilt samamoodi saanud... jäi ära. 2002. aastaks äkki
> proovivad uuesti.
Sõiduauto puhul jah ei saa, kaubikutelt ja veoautodelt saab juhul, kui nad ikka
firma tootmisvahenditena kirjas on.
AA
> Sõiduauto puhul jah ei saa, kaubikutelt ja veoautodelt saab juhul, kui nad ikka
> firma tootmisvahenditena kirjas on.
kas sõiduautolt siis ka ei saa, kui tegevusalaks autorent/kullerteenus
vms võtta. siis oleks tootmisvahend?
Andres
Paul
Ahti <ah...@tele2.ee> wrote in message news:3A5D5E78...@tele2.ee...
Teine tähelepanek on selline, et nad on seal suht laisad kliendiga suhtlema.
Oues on autod lume all, aknad jääs, hindu ega muud infi näha ei ole, mingit
paberit ka neil anda pole, ma motlen siis toas. Voiks ju olla nimekiri
müügil olevatest autodest, öeldi, et Netis on ju koik olemas... vot siis
lugu. Peab leeklambiga klaase sulatama, et läbi klaasi hinnasilti näha?
Lontrused.
Urmas
Yep nii ta on ....
Holger