Witajcie

0 views
Skip to first unread message

Bartosz Majewski

unread,
Oct 30, 2010, 6:32:46 PM10/30/10
to EAIiE - Inżynieria Oprogramowania
Hej wszystkim.

Oto grupa dyskusyjna naszego kierunku - Inżynieria Oprogramowania.

Na pewno się przyda, choć by nawet do dzielenia się różnymi rzeczami z
laborek. W końcu jesteśmy podzieleni na 2 grupy :)

Pozdrawiam i zapraszam do dzielenia się wrażeniami / materiałami.

Bartosz

zakia

unread,
Oct 30, 2010, 7:00:23 PM10/30/10
to EAIiE - Inżynieria Oprogramowania
Nie zapomnijcie o zmianie czasu :)

On 31 Paź, 00:32, Bartosz Majewski <bartolome.majew...@gmail.com>
wrote:

madziarekk

unread,
Dec 2, 2010, 4:52:20 PM12/2/10
to EAIiE - Inżynieria Oprogramowania
czesc:)
wlasnie odgrzebalam adres tej strony no to sie przylaczam
Magda

Krzysztof Jan Mucha

unread,
Dec 6, 2010, 9:20:07 AM12/6/10
to eaiie---inynieri...@googlegroups.com
Cześć
 Mam problem może ktoś mi doradzi jak przejść
przez  instalacje  Visual Studio z obrazu płyty ISO
pobranej z serwera AGH
pozdrawiam Krzysiek

Tomasz Różański

unread,
Dec 6, 2010, 11:52:38 AM12/6/10
to eaiie---inynieri...@googlegroups.com
Są różne "wirtualne" odtwarzacze dvd, osobiście korzystam z Daemon Tools. Niestety nie wiem czy jest teraz dostępny bo już mam go od ładnych paru lat:( Montujesz "nowy" odtwarzacz, otwierasz takie iso przy pomocy tego programu a dalej już standardowa procedura instalacyjna. Ewentualnie wypalić spod dowolnego programu na płytce i odpalić już normalnie instalkę;)

Ps jak nie znajdziesz na necie niczego to pogrzebię w swoich starych płytkach to może gdzieś znajdę instalkę

pozdro

tr
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages