zaliczenie EIO

1 view
Skip to first unread message

zakia

unread,
Dec 17, 2010, 6:27:07 AM12/17/10
to EAIiE - Inżynieria Oprogramowania
Czesc,

Czy tylko mi sie wydaje ze jutro mamy zaliczeine z EIO? Bo slysze
sprzeczne opinie :)

Dajcie znac,

Pozdr,
Asia

madziarekk

unread,
Dec 17, 2010, 6:31:16 AM12/17/10
to EAIiE - Inżynieria Oprogramowania
niemozliwe, bo 15 i 29 mamy jeszcze z tego zajecia :)

zakia

unread,
Dec 17, 2010, 8:16:42 AM12/17/10
to EAIiE - Inżynieria Oprogramowania
OK, czyli moja pomylka. Jakos bylam przekonana ze powiedzial ze nas
oceni na drugich zajeciach.

:)

Krzysztof Niemczyk

unread,
Dec 17, 2010, 8:18:22 AM12/17/10
to eaiie---inynieri...@googlegroups.com
Z tego co pamiętam, to mówił, że na pierwszych zajęciach nie będzie nas oceniał.
Nie wiem, ale chyba coś powiedział, że na następnych tak. Ale tego nie jestem pewien

krzysiek

Grzesiek

unread,
Dec 17, 2010, 9:25:30 AM12/17/10
to eaiie---inynieri...@googlegroups.com
Potwierdzam,
Mówił ,że na drugich czyli jutrzejszych zajęciach ma nas oceniać. Nie oznacza to,że będzie to jedyna i końcowa  ocena z tego przedmiotu.
 
 
Grzesiek
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages