zaliczenie KBD

0 views
Skip to first unread message

zakia

unread,
Feb 17, 2011, 6:31:44 AM2/17/11
to EAIiE - Inżynieria Oprogramowania
hej,

czy ktos z Was moze zdaje w sobote KBD? opuscilam egz i mam zdawac w
sobote, chce wiedziec czy bede sama na sali czy moze ktos jeszcze :)

pozdrawiam

Krzysztof Jan Mucha

unread,
Feb 17, 2011, 7:06:19 AM2/17/11
to eaiie---inynieri...@googlegroups.com
Niebuj sie niebedziesz sama
bedzie nas kilka osób
pozdrawiam krzysiek
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages