[Dvoživke na Večni poti] Nekaj utrinkov

0 views
Skip to first unread message

Melita

unread,
Mar 27, 2008, 5:38:00 AM3/27/08
to dvozivke-...@googlegroups.com
Ponovno se je vesela druščina prostovoljvec odpravila na lov za dvoživkami, ki so se ujele v našo mrežo. Nekaj utrinkov si lahko ogledate v galeriji.



--
Objavil/-a Melita v Dvoživke na Večni poti dne 3/27/2008 10:36:00 AM
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages