[Dvoživke na Večni poti] Del ograje je že postavljen!

0 views
Skip to first unread message

Maja

unread,
Feb 27, 2010, 11:53:08 AM2/27/10
to dvozivke-...@googlegroups.com
Danes smo postavili 700 metrov varovalne ograje za dvoživke. Hvala vsem, ki ste pomagali! Jutri s postavljanjem nadaljujemo. Zopet se bomo zbrali ob 9:00 na parkirišču pred rampo Biološkega središča. Vabljeni, da se nam pridružite!

--
Objavil/-a Maja v Dvoživke na Večni poti dne 2/27/2010 05:48:00 PM
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages