V zadnjih dveh dneh nismo na ograji našli nobene dvoživke. Ali so temu krive nizke temperature in suho vreme, ali pa se je selitev res zaključila, bomo videli v naslednjih dneh, ko je spet napovedanega nekaj dežja.
--
Objavil/-a Maja v
Dvoživke na Večni poti dne 4/03/2010 10:48:00 PM