[Dvoživke na Večni poti] Selitev dvoživk se bliža koncu

1 view
Skip to first unread message

Maja

unread,
Apr 3, 2010, 4:50:49 PM4/3/10
to dvozivke-...@googlegroups.com
V zadnjih dveh dneh nismo na ograji našli nobene dvoživke. Ali so temu krive nizke temperature in suho vreme, ali pa se je selitev res zaključila, bomo videli v naslednjih dneh, ko je spet napovedanega nekaj dežja.

--
Objavil/-a Maja v Dvoživke na Večni poti dne 4/03/2010 10:48:00 PM
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages