[Dvoživke na Večni poti] Novičke

0 views
Skip to first unread message

Melita

unread,
Apr 6, 2008, 2:13:34 PM4/6/08
to dvozivke-...@googlegroups.com
Do nadaljnega pobiranje dvoživk na Večni poti odpade. Čakamo na dež;) Se vidimo torej ob prvem dežju.

--
Objavil/-a Melita v Dvoživke na Večni poti dne 4/06/2008 08:12:00 PM
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages