[Dvoživke na Večni poti] Dobimo se ob ograji

1 view
Skip to first unread message

Melita

unread,
Apr 8, 2008, 9:03:53 AM4/8/08
to dvozivke-...@googlegroups.com
Zaradi obilice dežja bomo danes spet pregledovali ograjo. Lahko se nam pridružite vsi zaiteresirani. Dobimo se ob 21 h na parkirišču. S seboj prinesite kaj toplega za obleči in tudi kaj za preobleči, če bo še zmeraj deževalo. Seveda ne pozabiti na varnostne jopiče in svetilke.

--
Objavil/-a Melita v Dvoživke na Večni poti dne 4/08/2008 02:59:00 PM
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages