[Dvoživke na Večni poti] Žabe še spijo

0 views
Skip to first unread message

Maja

unread,
Mar 2, 2010, 1:18:32 AM3/2/10
to dvozivke-...@googlegroups.com
Včeraj ob ograji ni bilo videti dvoživk. Očitno bo potrebno počakati na malo toplejše in bolj vlažno vreme. Ko se bodo pojavile prve dvoživke in se bo prenašanje res aktivno pričelo, vas bomo o tem obvestili.

--
Objavil/-a Maja v Dvoživke na Večni poti dne 3/02/2010 07:16:00 AM
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages