[Dvoživke na Večni poti] Utrinki iz večernega prenašanja dvoživk

0 views
Skip to first unread message

Melita

unread,
Mar 15, 2008, 11:34:42 AM3/15/08
to dvozivke-...@googlegroups.com
Spet se nas je zbralo kar nekaj prostovoljcev, ki smo pomagali živalicam čez cesto. Tudi mimoidoči so bili polni radovednosti in z veseljem smo jim razložili, kaj počnemo ob taki uri. To noč smo rešili blizu 150 živalic. Nekaj utrinkov iz uspešnega terena si lahko pogledate v galeriji.



--
Objavil/-a Melita v Dvoživke na Večni poti dne 3/15/2008 03:52:00 PM
Reply all
Reply to author
Forward
0 new messages